Aydın Kız Öğrenci Yurdu İmkanlarımız

Yasemin Suit Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Geniş Odalı Aydın Kız Öğrenci Yurdu

1, 2 ve 4 KİŞİLİK FERAH ODALAR

Aydın kız öğrenci yurdumuzda Odalarımız ferah, geniş ve konforludur. Öğrencilerimiz için buzdolabı, mutfak, çalışma masası ve çalışma sandelyeleri, 7/24 sıcak su imkanı, her odada televizyon ve her öğrencimiz için ortapedik yatak bulunmaktadır.

Aydın Adnan Menders Üniversitesine yakın kız öğrenci yurdu

Üniversiteye Yürüme Mesafesinde

Kız Öğrenci Yurdumuz Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'ne Yürüme mesafesindeyiz. Otobüs duraklarına çok yakın. her yere yürüyerek gitme imkanı. Diğer Aydın kız öğrenci yurtlarından farklı olarak çok merkezi bir lokasyonyondayız.

Aydın Yemekli Kız Öğrenci Yurdu

LEZİZ AKŞAM YEMEKLERİ

Deneyimli aşçılarımız ile lezzetli akşam yemekleri menüleri hazırlayırouz. Ev yemeklerinden oluşan menülerimizde sağlıklı beslenme kurallarına uygun ve hijyenik koşullarda haırlanan leziz ev yemeklerimizle öğrencilerimize hizmet veriyoruz. Diğer aydın kız öğrenci yurtlarına göre yemeklerimizde ve servisimizde iddialıyız sizlere eşsiz bir yemek sunmanın mutlulğunu yaşıyoruz.

Aydın'da kahvaltılı kız öğrenci yurdu

ZENGİN KAHVALTI MENÜSÜ

Yemekhanemizde sizler için açık büfe sabah kahvaltısı sunuyoruz.Yurdumuzda konaklayan 2. öğrenim öğrenciler için daha esnek kahvaltı saatleri sunulmaktadır.

Aydın bahçeli kız öğrenci yurdu

BAHÇE & KAFETERYA

Öğrencilerimizin dinlemesi, yorgunluklarını atması , yeni dosluklar kurup arkadaşlarını pekiştirmesi için düzenlediğimiz bahçe & kafeteryamızda telivizyon keyfi yapabilirsiniz. Ya da akşam yorgunluğunuzu kahvenizi yudumlarken üzerinizden atabilirsiniz.

Aydın kız öğrenci yurdu çamaşır yıkama

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Her odamızda çamaşır makinesi, kurutmalık , ütü ve ütü masası bulunmaktadır. öğrencilerimiz dilediği zaman çamaşırlarını yaıkayabilirler.

aydın kız yurdu merkezi sistem

MERKEZİ SİSTEM KALORİFERLİ ISINMA

Merkezi sistem ısınma sitemi ile en soğuk havalarda bile ısınma problemi yaşamayacaksınız. Yalıtımlı ve merkezi sistem ısınma ile çok rahat bir kış geçireceksiniz.

Aydın güvenlikli kız öğrenci yurdu

7/24 GÜVENLİK KAMERASI.

Bina güvenliği . dışarıdaki ve içerideki güvenlik kameralarıyla 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Öğrencilerimizin güvenliği bizim için çok önemlidir.

aydın kız öğrenci yurdu sıcak su

7/24 KESİNTİSİZ SICAK SU

Yurdumuzda, 24 saat sıcak su imkanı ile her öğrencinin kullanımına uygun banyo ve WC bulunmaktadır.Sıcak su için 2 adet sıcak su tankımız bulunmaktadır.Yurdumuzda kullanılan sıcak su ısıtma sistemi kalorifer, güneş enerjisi ve elektrik enerjisini desteklemektedir.

aydın kız öğrenci yurdu wifi

ŞİFRELİ KABLOSUZ İNTERNET

Kablosuz internet ile dilediğiniz kadar internette vakit geçirebilirsiniz. Dersleriniz için ve eğlence için 7/24 sınırsız internet hizmetimizden faydalanacaksınız.

Temiz kız yurdu odaları

TEMİZ ODALAR

Temizlik, önceliğimizdir. Kat, oda ve banyo wc temizlikleri yurdumuzun deneyimli kat temizlik personelleri tarafından düzenli olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.

kız öğrenci yurdunda her odada tv

TV DİNLENME SALONU

Dinlenme salonunda diğer odalardaki arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.