Hakkımızda

Yasemin Suit Kız Öğrenci Yurdu Aydın

 Aydın'ın Çağdaş Kız Öğrenci Yurdu

Aydın’da kız öğrencilerimize, aile sıcaklığını aratmayacak, konforlu ve güvenli bir yurt ortamı sunuyoruz. 2017 Yılında başladığımız konaklama sektöründe, yenilik ve ayrıcalık getirmek için adımlar atıyoruz.  

 

Aydın Yasemin Suit Kız Öğrenci Yurdumuz konum olarak Aydın’ın en merkezi yerinde ve üniversiteye ve dolmuş duraklarına yürüme mesafesindedir. Üniversiteye 8 dakika yürüme mesafesinde olan yurdumuzda konaklayarak vakit kaybetmeden ve otobüse binmeden çok rahat bir şekilde derslerinize gidebilirsiniz. 

 

Tanıtım Videomuz

Aydın'ın En Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Aydın'daki diğer kız öğrenci yurtlarından farklı olarak çok merkezi bir konumda bulunmamızdan dolayı yurt kayıtlarımız çok hızlı dolmaktadır. Aydın kız öğrenci yurdumuza kayıt olmak için elinizi çabuk tutun.

Yasemin Suit Kız Öğrenci Yurdu şirin , sıcak bir butik kız öğrenci yurdudur.

Yurdumuzun Öğrenci kapasitesi 73Kişidir. Her Öğrencimiz bizim için çok özeldir.

Rahat uyumları, ders çalışmaları ve dinlenebilmeleri için gerekli konfor, hijyen ve güvenlik ortamı tarafımızca 7/24 büyük bir titizlikle sağlanmaktadır.

Öğrencilerimiz için sabahları zengin kahvaltı menüsü ve leziz ev yemeklerinden oluşan akşam yemeği menülerimiz bulunmaktadır.

Yurdumuzda her odada banyo, televizyon, çamaşır makinesi, merkezi sitem kalorifer, ısı ve ses yalıtımı, ütü, mutfak, sınırsız internet, 7/24 sıcak su , mini buzdolabı, çalışma masası ve sandalyeleri bulunmaktadır.

 

Güvenliğiniz Bizim İçin Önemli.

Aydın Kız Öğrenci Yurdu binamızın iç kısımları ve dışı 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Öğrenci güvenliği son derece ve hassas bir konudur. Değerli öğrenci velilerimizin gözü arkada kalmasın. Kız öğrencilerimizin güvenliği ve rahatı bizim için son derece öndem taşımaktadır.